Jeśli stajemy przed wyzwaniem remontu łazienki lub kuchni warto poświecić trochę czasu na znalezienie dobrej marki, która spełni nasze oczekiwania estetyczne i techniczne. Szukamy produktów, które będą służyć przez lata i cieszyć nasze oczy. Jednym z liderów branży wyposażenia kuchni i łazienek jest mająca swoją siedzibę w Zgierzu – firma Deante.

Nowoczesne wzornictwo

Armatura Deante – to wyjątkowy design, sprawiający, że umywalka lub brodzik mogą stać się istotnym elementem wystroju wnętrza kuchni lub łazienki nadając im niepowtarzalny charakter. Firma korzysta z naturalnych materiałów, na uwagę zasługuje elegancki granit. Szczególnym wyznacznikiem jest kompleksowość jej usług, co pozwala dobrać styl wszystkich potrzebnych akcesoriów.

Warto zwrócić uwagę na liczne nagrody zdobyte przez firmę Deante na prestiżowych konkursach takich jak: Top Design Award, Must Have, Dobry Styl. Dla firmy to z pewnością powód do dumy, a dla jej klientów gwarancja satysfakcji. Armatura Deante – to nowoczesne i praktyczne rozwiązania stawiające na oszczędność wody, segregację odpadów i trwałość użytych do jej produkcji materiałów.

Proekologiczna filozofia firmy

Osoby, którym nie jest obojętna przyszłość naszej zielonej planety powinny zainteresować pomysły zwiazane z ideą ProEco. Produkty, które charakteryzują się małym zużyciem wody, a jednocześnie gwarantują wysoką wydajność i komfort użytkowania to idealne rozwiązanie. Można do nich zaliczyć aeratory i reduktory ograniczające przepływ wody, armaturę Deante wyposażoną w baterie z głowicą ECO- click, baterie kuchenne z podłączonym filtrem. Wybrane modele regulują przepływ wody i jej temperaturę.

Kolejnym pomysłem na stosowanie proekologicznych rozwiązań jest stosowanie naturalnych surowców, idealnym przykładem są produkty ceramiczne oraz biodegradowalne środki czyszczące. Również opakowania projektowane są w taki sposób, by nie stosować w nich plastiku.

Staranna kontrola jakości

Kapitałem firmy jest profesjonalizm jej zespołu, gwarancja starannego wykończenia i wysokiego standardu. Produkty przechodzą przez potrójną kontrolę jakości. Za wszystkie projekty odpowiadają profesjonaliści: projektanci, konstruktorzy, kontrolerzy jakości i menadżerowie. Dlatego w armaturze Deante dopracowany jest każdy szczegół. Firma dzięki własnym fabrykom ma pełną kontrolę nad procesem produkcji na każdym jego etapie, korzysta z nowoczesnych robotów i maszyn. Dział Badań i Rozwoju przeprowadza weryfikacje wybranych parametrów technicznych oferowanych produktów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Armatura deante.

Author

Comments are closed.

https://bombchat.org https://cityviewphoto.com Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO