Przygotowując się do przyjęcia gości przy domowym stole skupiamy się zazwyczaj głównie na doskonałym jedzeniu oraz oprawie, zapominając o istotnych elementach, takich jak komplet sztućców. Decydując się na zakup nowego kompletu warto rozważyć oferty topowych producentów – nowoczesne sztućce z pewnością pozytywnie nas zaskoczą!

Komplet sztućców inspirowanych nowoczesnym designem 

Współcześnie komplet sztućców to nie tylko przedmiot użytkowany w każdym domu – dzisiaj to prawdziwe dzieła sztuki, które projektowane są przez doświadczonych projektantów. Uwagę przyciągają przede wszystkim zdobienia, ale również linia – może być ona smukła i wydłużona, co jest pożądane we wnętrzach o charakterze skandynawskim czy minimalistycznym. Projektanci chętnie sięgają jednak też do klasycznych wzorów, np. motywów roślinnych, które sprawiają, że komplet sztućców zdobi nasz domowy stół.

Nowoczesne sztućce tworzone są z trwałych materiałów – najczęściej wykorzystywana jest tu stal nierdzewna 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wilgoci czy rdzy, jest zabezpieczona przed rysowaniem. Takie sztućce bez obaw możemy wkładać do domowych zmywarek. Warto pamiętać, że stal nierdzewna to materiał chętnie wykorzystywany w kuchniach – to właśnie ze stali tworzy się dzisiaj najchętniej kupowane garnki, ale też ostrza noży. 

Komplet sztućców do zadań specjalnych

Czy wiesz, że sztućce to nie tylko klasyczne łyżki i widelce? Producenci stale rozbudowują swoją ofertę: znajdziemy w niej eleganckie łyżeczki do herbaty, widelczyki do ciast, jak również łopatki do tortów. Na dużą uwagę zasługują również komplety tworzone z myślą o dzieciach – są nieco mniejsze, projektanci zadbali o to, aby stabilnie leżały w małych rączkach. Uwagę zwracają wspaniałe zdobienia.

Author

Comments are closed.

Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO https://goforthegoldcps.org/czern-ponadczasowy-kolor-w-roznych-aranzacjach/ https://evokerc.com/kask-do-jazdy-konnej-zadbaj-o-swoje-bezpieczenstwo/