Stworzenie praktycznej zabudowy w mieszkaniu jest dzisiaj naprawdę proste. Szeroki wybór mebli i dodatków sprawia, że zaaranżowanie wnętrza zgodnie z potrzebami nie jest problematyczne. Jedną z chętniej wybieranych opcji są szafy na zamówienie. Meble takie pozwolą na wykreowanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania oraz niebanalna aranżację.

Dlaczego warto wybrać szafy na zamówienie?

Gotowe komplety meblowe posiadają określone rozmiary, przez co nie zawsze idealnie pasować będą do konkretnych wnętrz. Gotowa szafa może pozostawiać puste przestrzenie, co nie wygląda dobrze. Rozwiązaniem tego problemu są szafy na zamówienie, które pozwolą perfekcyjnie wykorzystać daną przestrzeń i jej potencjał – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu szaf. Szafy na zamówienie tworzone są na indywidualne zamówienie konkretnego klienta – materiały, akcesoria i kolory wybierane są dla konkretnego wnętrza co sprawia, że szafa staje się meblem jedyny w swoim rodzaju. Dodatkowo szafy na zamówienie pozwalają na wykorzystanie problematycznych wnęk – dzięki szafom taka przestrzeń zostanie zagospodarowana i odpowiednio wykorzystana. Szafy tworzone na zamówienie można dopasować idealnie do konkretnych potrzeb, przez co mebel staje się jeszcze bardziej funkcjonalny.

Jak tworzone są szafy na zamówienie?

Proces tworzenia szafy na zamówienie rozpoczyna się od złożenia zamówienia oraz dokładnego wymierzenia miejsca, gdzie szafa taka ma powstać. Kolejno zamawiający wraz z architektem opracowują wygląd szafy od wewnątrz, uwzględniając głębokość wnęki, ale tez potrzeby danego klienta. Istotne jest też wybranie materiałów: szafy na zamówienie tworzone są z płyt meblowych, litego drewna, sklejki. Szafę uzupełnić można o panele dekoracyjne, szkło czy lustra. Ostatni etap to montaż.

 

 

Author

Comments are closed.