Oświetlenie ogrodu czy tarasu jest kluczowe, aby móc wygodnie i bezpiecznie odpoczywać na świeżym powietrzu również wieczorami. Wybór lamp nie jest jednak oczywisty – nowoczesne lampy ogrodowe różnią się od siebie mocą, systemem ładowania, również obudową. Jaki model lampy okaże się dla nas najlepszy?

Nowoczesne lampy ogrodowe solarne

Jednymi z najchętniej wybieranymi są dzisiaj nowoczesne lampy ogrodowe solarne. Ten rodzaj lamp doskonale sprawdza się w każdej przestrzeni wypoczynkowej, również na werandzie. Lampy solarne mogą być ładowane na dwa sposoby: poprzez energię słoneczną lub też poprzez kable USB. Zaletą tego typu lamp jest przede wszystkim możliwość pracy w różnych trybach – dzięki temu możemy samodzielnie wybrać stopień jasności światła oraz tym samym regulować stopień naładowania lampy. Lampy solarne tworzone są z trwałych materiałów zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, w tym z aluminium malowanego proszkowo oraz z drewna teakowego. Lampy solarne będą idealnym rozwiązaniem, aby oznaczyć ścieżki w ogrodzie czy też ścieżki prowadzące do furtki czy domu, zwiększą bezpieczeństwo, poprawią widoczność. Różnorodność modeli sprawi, że bez trudu dobierzemy produkt dopasowany do naszych potrzeb.

Lampiony na taras – alternatywa dla klasycznych lamp

Nowoczesne lampy ogrodowe to nie jedyne rozwiązanie, które możemy zastosować w naszych ogrodach czy na tarasach. Ciekawą alternatywą są lampiony tarasowe, najczęściej wykonane z naturalnego rattanu. Lampiony wewnątrz posiadają niewielki klosz, w którego wnętrzu umieścić możemy świecę. Takie lampiony nadadzą przestrzeni wypoczynkowej wyjątkowej atmosfery i sprawią, że każda chwila na świeżym powietrzu będzie jeszcze wspanialsza.

Author

Comments are closed.