Ciemna kuchnia to jedna z najnowocześniejszych propozycji w ostatnich czasach. To ciekawa aranżacja dla wszystkich osób, którym przeszkadza skandynawska biel. Jak urządzić kuchnię w ciemnych kolorach? Warto się tego dowiedzieć.

Ciemna kuchnia w macie

Ciemna kuchnia w macie to świetna propozycja dla wszystkich miłośników stylu minimalistycznego. Fronty kuchenne w macie idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach o dużych rozmiarach. Dzisiaj bez problemu można otrzymać czarne meble kuchenne z matowymi frontami w wielu sklepach zajmujących się sprzedażą takiego asortymentu. Przy tej okazji nie można zapomnieć o dobrym oświetleniu, dzięki czemu całe pomieszczenie będzie rozświetlone i nie będzie miało takiego przygnębiającego charakteru.

Eklektyczna, ciemna kuchnia

Ciemna kuchnia może mieć jasne dodatki. W końcu nikt nie powiedział, że w całości muszą dominować barwy ciemne. Dobrą propozycją może być zastosowanie mebli w kolorze czarnym i pomalowanie ścian na biało. Doskonale sprawdza się w tym momencie eklektyczna kuchnia, która pozwala na połączenie nowoczesnych elementów z tymi bardziej tradycyjnymi. Do białych ścian i czarnych mebli można wybrać industrialne dodatki, które na przestrzeni lat cieszą się wielką popularnością wśród wielu użytkowników. Ciekawą propozycją mogą stać się tradycyjne, perskie dywany, które należą do stylu retro i pokazują zamiłowanie do czasów przeszłych. Eklektyczna kuchnia to bardzo fajna aranżacja wnętrz, która sprawdzi się w pomieszczeniach o dużych rozmiarach. 

Author

Comments are closed.