Wykreowanie przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek sądziliśmy. Wybierając zestaw z technorattanu stworzymy przestrzeń dopasowaną do naszych potrzeb i oczekiwań. Jakie meble i dodatki zakupić, aby móc cieszyć się latem we własnym ogrodzie czy na tarasie?

Funkcjonalny zestaw z technorattanu 

Decydując się na zestaw z technorattanu stawiamy na trwałość i wysoką jakość – meble tarasowe wykonane z takich tworzyw będą towarzyszyć nam przez szereg lat i pozwolą funkcjonalne zaprojektować przydomową przestrzeń. Zestaw z technorattanu zaskoczy nas również nowoczesnym wzornictwem – zestaw ogrodowy projektowany jest zgodnie z najnowszymi trendami, przez co możemy stworzyć taras w stylu skandynawskim, rustykalnym czy minimalistycznym. Zestaw wypoczynkowy na taras dostępny jest w szerokim wachlarzu kolorystycznym – to sprawia, że bez trudu wybierzemy meble dopasowane do naszych potrzeb. 

Jak skonstruowany jest zestaw z technorattanu? Konstrukcje mebli oparte są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Stelaże są lekkie i odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią oraz korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa – jest to materiał syntetyczny, zabezpieczony przed działaniem wilgoci czy odkształceniami. Plecionka ma nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie ona zanieczyszczeń. 

Ochrona mebli jesienią i zimą

Ogrodowy zestaw z technorattanu powinien być odpowiednio chroniony w okresie jesieni i zimy – w tym celu warto wykorzystać wysokiej klasy pokrowce ogrodowe. Nowoczesne pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych  o gęstym splocie, które nie przepuszczają brudu i pozwalają na swobodne wentylowanie powierzchni mebla, co hamuje kondensację wilgoci. Pokrowce posiadają niewielkie ściągacze, które pozwolą na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla. 

Author

Comments are closed.

lbladdersymptoms.org plus.pl ola.org